USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Ankara-Niğde Otoyolunun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören bağlantı yolunun 1-3.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle bağlantı yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
2TEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21:00-07:00 saatleri arasında her iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametlerden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
3Denizli-Serinhisar yolunun 14-16.km.leri arasında kavşak ve bağlantı yolu çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Trabzon-Gümüşhane il sınırı, Gümüşhane, Bayburt yolunun 41-53. km. leri arasında (Gümüşhane çevre yolu) bulunan 13 adet tünelde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemi bakım onarım çalışması nedeniyle 26-30.09.2022 günleri arası (5 gün), 08:00-17:00 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.
5Yozgat-Çorum yolunun 3-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Zigana Geçidi-Torul-Gümüşhane yolunun 6-20.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Mecitözü-Amasya yolunun 0-4.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8(Kangal - Sincan Ayr.) - Divriği yolunun 23-25 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapatılarak, trafik akışı servis yolundan sağlanmaktadır.
9Osmancık-Merzifon yolunun 56-61.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları ulaşım eski Çeltek servis yolundan sağlanmaktadır.
10Isparta-Antalya yolunun 0-15.km.leri arasında sathi kaplama yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
TÜRKİYE'DE Kİ SAKLI CENNETLER
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu