USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1 İzmit Doğu Kavşağı ile TEM Otoyolu İzmit Doğu Kavşağı arası, Güney Taşıma Yolunda (Ankara İstikameti) emniyet ve 1. şeritte üstyapı bakım ve onarım çalışması yapılacak olup trafik akışı 2. ve 3. şeritlerden sağlanacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
2İzmir-Aydın Otoyolunun 92-95.km.leri arasında (Aydın Kuzey Kavşağı-Çine-Muğla Kavşağı) üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı arasında (Bolu Dağı Geçişi) Ankara İstikametinde tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenileme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna aktarılacak ve sürücüler tekrar Abant Kavşağından otoyola katılım sağlayabileceklerdir.
4Aydıncık-Anamur yolunun Sarıyar-1, Sarıyar-2, T-6, T-7 ve T-8 Tünellerinde elektromanyetik çalışmalar nedeniyle tüp aktarımı yapılmış olup, ulaşım kuzey tüplerinden sağlanmaktadır.
5Dursunbey-Harmancık -Tavşanlı yolunun 15-16.km.leri arası patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 10:00 - 16:00 saatleri arasında trafik kısa süreli trafiğe kapatılacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
6Isparta-Antalya (Dereboğazı) yolunun 1-2 km.leri arasında meydana gelen oturma ve çatlaklar nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
7Diyarbakır-Mardin yolunun 15-18.km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup ulaşım sağ şeritten gidiş geliş olarak sağlanmaktadır.
8Sivas-Zara yolunun 1-3.km.leri arasında Numune Hastanesi Köprülü Kavşak yapım işi nedeniyle her iki yönde ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.
9Tokat-Niksar yolunun 33-35.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Hakkari-Yüksekova yolunun 1-2.km.leri arasında heyelan çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu