USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Kasımpaşalı Tirpan'ın büyük dramı! Eşinin yanında olmak istiyor ama izin çıkmadı

Eşi iki sene önce MS hastalığına yakalanan Mickael Tirpan, takımdan ayrılmak için izin istedi. Geçen sezon eşinin tedavisinde yanında olabilmek için Fortuna Sittard'da kiralık oynayan Tirpan, çok daha az bir maaşla yine aynı takımda oynamak istediğini iletti. Bu sezon için izin v

Kasımpaşalı Tirpan'ın büyük dramı! Eşinin yanında olmak istiyor ama izin çıkmadı
21-08-2021 10:26
Google News

Fanatik'in haberine göre; Kasımpaşa'nın Belçikalı orta saha oyuncusu Mickael Tirpan, eşinin sağlık sorunları nedeniyle takımdan ayrılmak istiyor.

"ZİHİNSEL OLARAK İYİ DEĞİLİM"

Eşi iki sene önce hastalığa yakalanan 27 yaşındaki futbolcu ülkesinde verdiği röportajda, "Şu anda zihinsel olarak çok kötü günler geçiriyorum. Sadece ailemin yanına dönmek istiyorum. Belçika'ya her döndüğümde, ertesi gün ailemden tekrar ayrılmak zorunda olduğumu biliyorum. İşin en zor kısmı bu" dedi.

Kasımpaşalı Tirpan'ın hikayesi yürek burktu! Eşinin yanında olmak istiyor ama ayrılığa izin yok

"PERFORMANS GÖSTEREMEYECEĞİM"

Belçikalı oyuncu, "Eşimin yanında olmak zorundayım. Çok daha az bir maaşa gideceğim. Kafam yerinde olmadığında en üst seviyede performans gösteremeyeceğimi görüyorlar. Dileğim değişmedi. Geri dönmek istiyorum ama bunu değiştirecek gücüm yok. Ama hala umutluyum" ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
13.10.2021 E-GAZETE
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski GÜnler